RMC060351K1%N
MFR.Part #
RMC060351K1%N
JLCPCB Part #
C325623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS