RN1/4W3K6FT/BA1
MFR.Part #
RN1/4W3K6FT/BA1
JLCPCB Part #
C410626
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mW 3.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS