RN1/2WS68ΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2WS68ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385542
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
500mW 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS