WMF21-10D11MSUP8CF18
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
WMF21-10D11MSUP8CF18
JLCPCB Part #
C471992
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 10Ω 2800K 3A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS