RN1/2W68KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2W68KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385663
Package
Plugin,D3.3xL9.2mm
Description
350V 500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS