RMC1206200K5%N
MFR.Part #
RMC1206200K5%N
JLCPCB Part #
C325936
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS