RN1WS1.8KΩFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN1WS1.8KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385265
Package
Plugin,D3.3xL9.2mm
Description
1.8kΩ 1W 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS