RN1/2W510ΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2W510ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385644
Description
350V 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS