RN1WS180KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS180KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385288
Description
180kΩ 1W 350V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS