RMC12062.2M1%N
MFR.Part #
RMC12062.2M1%N
JLCPCB Part #
C269617
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS