RMC2512100K1%N
MFR.Part #
RMC2512100K1%N
JLCPCB Part #
C269364
Description
100kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS