RMC2512240K5%N
MFR.Part #
RMC2512240K5%N
JLCPCB Part #
C269355
Description
1W 200V 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS