RMC2512200K5%N
MFR.Part #
RMC2512200K5%N
JLCPCB Part #
C269351
Description
1W 200V 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS