RMC08053305%N
MFR.Part #
RMC08053305%N
JLCPCB Part #
C269732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS