RMC08054321%N
MFR.Part #
RMC08054321%N
JLCPCB Part #
C325891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS