RMC0805220K1%N
MFR.Part #
RMC0805220K1%N
JLCPCB Part #
C269534
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS