WMF21-47D5MGSU6BB25
MFR.Part #
WMF21-47D5MGSU6BB25
JLCPCB Part #
C471932
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+170℃ 20s 3000K 400mA 47Ω 5mm 6mW/℃ ±20% 插件,P=5mm NTC Thermistors ROHS