RMC0402499K1%N
MFR.Part #
RMC0402499K1%N
JLCPCB Part #
C325413
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS