RMC12061005%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12061005%N
JLCPCB Part #
C269751
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS