KNP3WS10RJT/B
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
KNP3WS10RJT/B
JLCPCB Part #
C5200360
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL11mm Through Hole Resistors ROHS