KNP1WL10RJHT/B
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
KNP1WL10RJHT/B
JLCPCB Part #
C5249336
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS