KNP1W10RJAT/B
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
KNP1W10RJAT/B
JLCPCB Part #
C5249337
Package
Plugin,D4xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS