4100-063LF
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
4100-063LF
JLCPCB Part #
C6683048
Package
Plugin,D3.3xL15.2mm
Description
-55℃~+125℃ 1 3 4.5nF 500V 50dB@100MHz Plugin,D3.3xL15.2mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS