0838-040-X5U0-471M
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0838-040-X5U0-471M
JLCPCB Part #
C6641458
Package
Plugin
Description
470pF 500V 6.35mm 7.11mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS