0831-040-X5R0-331K
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0831-040-X5R0-331K
JLCPCB Part #
C5467589
Package
Plugin
Description
330pF 6.35mm 7.11mm X5R ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS