0801-040-X7R0-471K
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0801-040-X7R0-471K
JLCPCB Part #
C5466902
Package
Plugin
Description
470pF 6.35mm 8.89mm X7R ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS