0327-062-X5R0-330K
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0327-062-X5R0-330K
Description
-55℃~+85℃ 20A 33pF 500V X5R ±10% - EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS