TSP50N20M
MFR.Part #
TSP50N20M
JLCPCB Part #
C3647137
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200V 244nC@10V 250W 280pF@25V 4.01nF@25V 46mΩ@10V 4V@250uA 50A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS