TM80N03D
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM80N03D
JLCPCB Part #
C7422885
Package
TO-252-3L
Description
1 N-channel 1.5V 1.716nF 230pF 251pF 30V 5mΩ@10V、7mΩ@5V 60.5nC@10V 80A TO-252-3L MOSFETs ROHS