TM50N03DF
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM50N03DF
JLCPCB Part #
C7422865
Package
PDFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2nF 1.5V@250uA 12.8nC@4.5V 131pF 163pF 18W 30V 50A 7mΩ@10V N-Channel PDFN3x3-8L MOSFETs ROHS