TM80N04DF
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM80N04DF
JLCPCB Part #
C18186759
Package
DFN3x3-8
Description
1 N-channel 2.5V@250uA 230pF 3.6nF 400pF 40V 50nC@10V 52W 7mΩ@4.5V 80A N-Channel DFN3x3-8 MOSFETs ROHS