TM30N03ADF
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM30N03ADF
JLCPCB Part #
C7422839
Package
DFN-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 15W 30A 30V 8.4nC@4.5V 816pF 82.6pF 8mΩ@10V DFN3x3-8 MOSFETs ROHS