TM0047N03DF
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM0047N03DF
JLCPCB Part #
C19189155
Package
DFN-8(3x3)
Description
1 N-channel 1.6nF 2.5V@250uA 215pF 245pF 25W 30V 34nC@4.5V 4.7mΩ@10V 60A N-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS