VPS36-3600-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS36-3600-B
JLCPCB Part #
C17409515
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 18V、36V 2 2 3.6A、7.2A 4kV 螺栓安装 Power Transformers ROHS