VPS20-1250-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS20-1250-B
JLCPCB Part #
C17657829
Package
Bolt Mount
Description
1.25A、2.5A 10V、20V 115V、230V 2 2 4kV Bolt Mount Power Transformers ROHS