VPS10-13000-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS10-13000-B
JLCPCB Part #
C17643927
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 13A、26A 2 2 4kV 5V、10V Bolt Mount Power Transformers ROHS