VPP24-2330-B
MFR.Part #
VPP24-2330-B
JLCPCB Part #
C17471470
Package
Plugin-8P,76.2x63.5mm
Description
115V、230V 12V、24V 2 2 2.33A、4.66A 4kV 插件-8P,76.2x63.5mm Power Transformers ROHS