VPP36-1560-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPP36-1560-B
JLCPCB Part #
C17581888
Package
Plugin-8P,76.2x63.5mm
Description
1.56A、3.12A 115V、230V 18V、36V 2 2 4kV 插件-8P,76.2x63.5mm Power Transformers ROHS