VPP16-1900
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPP16-1900
JLCPCB Part #
C17324577
Package
Plugin-8P,66.7x55.6mm
Description
1.9A、3.8A 115V、230V 2 2 4kV 8V、16V Plugin-8P,66.7x55.6mm Power Transformers ROHS