VPM18-2780
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPM18-2780
Description
2 2.78A、5.56A 240V、220V、100V、120V 4kV 9V、18V Dual, Multi-Tap - Power Transformers ROHS