FS12-500-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS12-500-C2
JLCPCB Part #
C17469740
Package
Plugin
Description
115V、230V 2 2 4.2kV 500mA、1A 6.3V、12.6V 插件 Power Transformers ROHS