FS10-3600-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS10-3600-C2
JLCPCB Part #
C17356874
Package
Plugin
Description
115V、230V 2 2 3.6A、7.2A 4.2kV 5V、10V 插件 Power Transformers ROHS