FP10-1200-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FP10-1200-B
JLCPCB Part #
C17689047
Package
Plugin
Description
1.2A、2.4A 115V、230V 2 2 2kV 5V、10V Plugin Power Transformers ROHS