XCL232B151KR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XCL232B151KR-G
JLCPCB Part #
C5837550
Package
TDFN-6-EP(2x2.5)
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 1.8V~6V 150mA Buck Buck Built-in Yes TDFN-6-EP(2x2.5) DC-DC Converters ROHS