XC6135C34ANR-G
MFR.Part #
XC6135C34ANR-G
JLCPCB Part #
C6753930
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.4V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS