XC6810B42G0R-G
MFR.Part #
XC6810B42G0R-G
JLCPCB Part #
C7158245
Package
WLP-12(1.2x1.6)
Description
-40℃~+85℃ 1 3.5V~28V 4.2V WLP-12(1.2x1.6) Battery Management ROHS