XC6136N26BMR-G
MFR.Part #
XC6136N26BMR-G
JLCPCB Part #
C2462489
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.6V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS