XC6136N26CMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6136N26CMR-G
JLCPCB Part #
C2468782
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.6V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS