XC6136C14A9R-G
MFR.Part #
XC6136C14A9R-G
JLCPCB Part #
C2458975
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.4V 40us Active High Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS