XC6129C17A9R-G
MFR.Part #
XC6129C17A9R-G
JLCPCB Part #
C2456797
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V~6V 1.7V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS